Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy

OGŁOSZENIA   DUSZPASTERSKIE  NA  29 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 17 X 2021 r.
 
1. Dzisiaj  poświęcimy obraz przedstawiający ,,Objawienie Serca Jezusowego św. Małgorzacie”.
Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, w dzień powszedni na godz.17.00,a w niedzielę po sumie.
W niedzielę po godz.9.00 odmówimy 1 dziesiątkę różańca św.
2. W poniedz. święto św.Łukasza,ewg
• W poniedz. "Współnota z Potrzeby serca" zaprasza na adorację, wieczorem o godz.19.30
3. We  zapraszam na nabożeństwo różańcowe kl.VII (proszę nie zapomnieć zabrać swoich różańców św.)
• We wtorek o godz.19.15 jest spotkanie Kręgu Biblijnego  
4. W środę urosz.św.Jana  Kantego, prosimy by modlitwę różańcową poprowadziła Róża Różańcowa p. Zofii Bolek
5. W czwartek  na nabożeństwo różańcowe zapraszam kl.VIII (proszę nie zapomnieć zabrać swojego różańca)
6. W piątek urocz.św.Jana Pawła III
• Dzień św.Rity o godz.17.00 Różaniec św poprowadzi Róża św.Rity
7. W sobotę wsp.św. Józefa Bilczewskiego,bp
8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła: 
• Sprzątali: Barbara Gacek (Bóg zapłać za pracę i ofiara 50 zł na środki czystości)
• Prosimy o sprzątane: Halina Szydłowska, Halina Szydłowska, Anna Kosowska, Anna Nowy,  Małgorzata Baran 
9. Na Fundusz Stypendialny dla Młodzieży zebrano 2200 zł        
10. W zakrystii są do nabycia albumy    
11. Kartki na wypominki są na stoliku z gazetami, zachęcam do przygotowania wypominków                       
12. Bóg zapłać za ofiary przekazane w kopertach na prace w parafii.
 
Szczęść Boże ! 
Ks.prob. Adam Lenart                                                                                                                                                                         
 
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
 
Poniedz.  18  X  
g.7.00   + Andrzej Adamus (od kolegów z Zakładu Pracy PKP Energetyka)
g.7.00   + Jerzy Pamuła (od Marii i Tadeusza Antos)
g.7.00   + Maria Naglik (od wnuka Adriana)
 
Wtorek  19 X
g.7.00   + Andrzej Piekarski 5 rocz.śm. ż. Władysława i zmarłych z rodziny (o niebo dla nich)
g.7.00   + Jerzy Pilch (od Krystyny i Józefa Kowalówki)
g.7.00   + Renata Czajkowska (od Małgorzaty Zacharskiej-Sękiewicz z rodz.)
                                                                                                                                  
Środa  20 X
g.17.00  + Jan Kukla (od Beaty i Karoliny)
g.17.00  + Barbara Freń (od Marysi i Janusza Miśkiewicz)
g.17.00  + Zofia Pawłowska (od Andrzeja Curzydło z rodz.)
 
Czwartek  21 X        
g.7.00    + Tadeusz Zając (od żony)
g.7.00    + Stanisław Hadała
g.7.00    + Janina Adamus (od Zdzisława i Marii Jaskiernia) 
 
Piątek  22 X  
g.17.00   W intencji członkiń róży żywego różańca św.JP II, aby Patron strzegł członkinie róży od wszelkich niebezpieczeństw i wypraszał łaski, a zmarłym wieczne zbawienie                       
g.17.00  + ks. Stanisław Bętkowski  
g.17.00  + Elżbieta i Marian Woźniczka (od Janiny Młynek) 
 
Sobota  23 X 
g.15.00  Ślub: Ewelina Chaber i Krzysztof Bizoń 
 
g.17.00  + Zbigniew Koter 8 rocz.śm.i jego rodziców: Helena i Stanisław i jego teściów: Agnieszka i Szymon  
               
   
Niedziela  24 X   
 
g.7.30   + Jan Starowicz 11 rocz.śm. i zmarłych rodziców
 
g.9.00   W intencji Pana Bronisława, naszego Pana Kościelnego, podziękowanie za 20 lat pracy w naszej parafii, z prośbą o bł. Boże opiekę Matki Bożej i św. Patronki  dla Niego i rodziny
 
g.11.00  + Franciszek Dębski 20 rocz.śm. ż.Genowefa, Ludwik Rams ż.Rozalia, Bronisława Biskup
g.11.00  + Antonina Gnojek