OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 25 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 20 IX 2020 r.

1.    Dzisiaj wsp. św. męcz. z Korei
2.    W poniedz. święto św. Mateusza i ewg
•    "Wspólnota z potrzeby serca" zaprasza w poniedz. 21 IX na adorację o godz. 19.30 !
3.    We wtorek wsp.św.Rity i bł.Bernardyny Jabłońskiej, dziewicy, od 17.20 rozpocznie się różaniec św. który poprowadzi Róża św.Rity, zapraszam !
•    Spotkanie Kręgu biblijnego będzie we wtorek o godz.19.15 po nabożeństwie do św.Rity, zapraszamy też nowych członków do Kręgu biblijnego
4.    W środę wsp. św. Ojca Pio, prezbitera o godz.17.30  będzie różaniec św. który poprowadzi Róża  p. Janiny Grochal, zapraszam !
5.    W sobotę 26 IX jest pielgrzymka Żywego Różańca do Łagiewnik, plan jest wywieszony w gablocie przykościelnej, zachęcam Róże do pielgrzymowania.
6.    W następną niedzielę 27 IX o godz.9.00 dzieci kl.III będą mieć poświęcenie różańców, po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców w salce na plebanii, a dzieci będą mieć spotkanie z s. Moniką w kościele.
7.    3 X będziemy przeżywać nabożeństwo I sobotnie do Niepokalanego Serca Matki Bożej, będzie możliwość poświęcenie siebie i swojej rodziny Matce Bożej Jej Niepokalanemu Sercu.
8.    Bóg zapłać za sprzątanie kościoła
•    Sprzątali: Lilianna Pieniążek, Monika Polanek, Kamila Cebularz, Agnieszka Gucik, Natalia Wywijas, Marta Milowska (Bóg zapłać za pracę i kwiaty)
•    Prosimy o sprzątanie: Mirosława Zybek, Władysława Płatek, Grażyna Wyroba, Jadwiga Ciepły, Joanna Hyrlicka
9.    Proszę parafian o dalsze ofiary, budujemy ołtarz św. Józefa i inne już wspomniane w ogłoszeniach prace w parafii