ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Wyobraź sobie… wchodzisz do kościoła, panuje cisza i mrok. Im bardziej się zbliżasz tym ciemność zostaje rozproszona przez światło świec, które pokonuje zapadający zmrok. I nagle Twoja uwaga zaczyna się skupiać na Kimś ważniejszym,i choć ukrytym, Jego obecność w tym miejscu jest wręcz namacalna. Oto najwyższy Bóg stoi i czeka właśnie na Ciebie.

Tak w każdy trzeci poniedziałek miesiąca zaczyna się adoracja przygotowana przez wspólnotę „Z potrzeby serca”. Jesteśmy tam, bo zależało nam by przez śpiew, słowo oraz ciszę oddać Bogu należytą chwałę i cześć.
Możesz pomyśleć, że to nie dla Ciebie, że nie masz czasu, że to niepotrzebne, że już brałeś udział w niedzielnej mszy, więc Twój obowiązek wobec Boga został wypełniony.
A może odgoń te myśli i po prostu PRZYJDŹ, ZOBACZ i UWIERZ… On czeka!!!!

Nasza wspólnota powstała z potrzeby wzbogacenia naszego chrześcijańskiego życia. Nasze powstanie zawdzięczamy wspólnej determinacji, wsparciu księdza proboszcza oraz duchowemu prowadzeniu księdza diakona. Działamy już rok.
 Spotykamy się na wspólnych adoracjach w każdy trzeci poniedziałek miesiąca o 19:30, a w każdy drugi poniedziałek miesiąca o tej samej porze, w salce na plebanii na wspólnych próbach.

Serdecznie zapraszamy!
Wspólnota „Z potrzeby serca"